U nas zima w najlepsze (choć przeciętnej jakości), więc pora planować już nadchodzący wielkimi krokami sezon. Poniżej znajdziecie pierwsze terminy organizowanych przez Michała Gierlacha seminariów XC:

  • 12-18.03 Lijak/Buzet/Bassano
  • 16-24.04 w pogoni za warunem – Włochy/Słowenia, ew. inne miejsca w zależności od pogody. Planujemy latać i doskonalić się nie tylko w tych najsłynniejszych miejscach jak dolina Socy, ale też w tych mniej znanych, a równie ciekawych (np. Karavanki, Dolomiti Bellunesi i wiele innych)
  • 30.04-8.05 Alpy – Greifenburg, Feltre/Belluno, Słowenia i co nam pokaże warun – mogą to być również Bałkany. Plotka głosi, że pod koniec maja będą miały miejsce MP, więc planujemy odwiedzić również miejscowke, gdzie się odbędą.
  • Terminy na czerwiec i lipiec podam wkrótce. Na pewno bedziemy chcieli odwiedzić Bułgarię i Macedonię. Na przełomie września i października wybieramy się do słynnej Piedrahity w Hiszpanii.
  • 15 – 30.10 wybieramy się znowu w Himalaje do Dalajlamy (Bir, Indie), w razie większego zainteresowania planowany jest drugi turnus 30.10-13.11

Wszystkie powyższe wyjazdy są dla pilotow, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności termiczne i przelotowe, połączone z wykładami, planowaniem i analizą lotów oraz wspólnym pokonywaniem kilometrów w powietrzu pod moim czujnym okiem i asystą.

Po wszelkie szczegóły zapraszam na mail michalgierlach1@gmail, tel 501 89 79 45 lub po prostu na facebooku.

 

zdjęcie: Stan Radzikowski

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com